Jak się nie przejmować innymi

SZTUKA DOBREGO ŻYCIA, TO POZYTYWNE NASTAWIENIE, PRZEDE WSZYSTKIM DOBRE DECYZJE LUB TEŻ TE ZŁE, KTÓRE OD RAZU SĄ PROSTOWANE I WYCIĄGANE SĄ Z NICH ODPOWIEDNIE WNIOSKI.

Naucz się pier***** rzeczy, które są mało ważne i tak naprawdę nie mają większego znaczenia w Twoim życiu. Trzeba być na luzie. Są takie sytuację, które stanowią bardzo ważny element naszego życia, wtedy nie dziwię się, że ktoś odczuwa stres, bo chyba zdajemy sobie sprawę z tego co dla nas jest ważne i najważniejsze.

Jeżeli chodzi aby komuś powiedzieć NIE, przeciwstawić się i wiesz, że na sto procent masz rację, to naprawdę miej to daleko gdzieś. Nigdy nie daj się komukolwiek dawać wysługiwać i wykorzystywać, bo tak naprawdę ludzie gdy zobaczą, że mogą się Tobą wyręczyć, to uwierz bez wahania to zrobią.

Dlaczego używam takiego epitetu na początku? Bo chce nakreślić jakie jest to bardzo ważne żeby nie pozwolić sobie wejść na głowę. Nigdy nie przeklinam i nie przeklinałam, wręcz razi mnie to co napisałam ale tak trzeba myśleć i nie koniecznie używać tego słowa na co dzień.

Niektórzy nie dochodzą do takiego zdania przez całe życie, ponieważ boją się, iż stracą więcej niż zyskają. To nie jest prawda. Musisz znać swoją wartość i swoje granice. Zawsze rób swoje i nie pozwól by ktoś zrobił z Ciebie własnego niewolnika od tak za darmo.

Po krótkim wstępie w końcu mogę przejść do mojej dzisiejszej stylizacji. Jak już pisałam każdy wstęp nie będzie bezpośrednio związany ze stylizacją, bo chyba warto coś nowego wprowadzić, a nie tylko same fotki. Wybrałam taki przekaz, bo tak mi dobrze i w taki sposób chce to przedstawiać, a wszystko można ładnie ze sobą połączyć.

Dzisiejsza stylizacja jest w ciemnych barwach. Uważam, że to połączenie jest dobre na co dzień, a konkretnie mówiąc na spacer, zakupy i tym podobne wypady. Jak zwykle w mojej stylizacji jako dodatki gra przede wszystkim zegarek no i bransoletka, z którymi się nie rozłączam.

Dlaczego takie połączenie? Bo po postu to mi przyszło do głowy i uważam, że całkiem nie źle właśnie tak komponuje się ta stylizacja. Długo zastanawiałam się nad koszulką DC, ale jednak doszłam do wniosku, że czemu nie, w końcu można ze sobą łączyć wszystko.

 

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...