Na stylizację składa się

Na stylizację składa się:

długi kardigan
szare jeansy high waist
czarna koszulka DC
czarne conversy

„Hej, popatrz się tu! Zobacz jakie to wszystko jest piękne! Przyjrzyj się dobrze, bo nikt nie zmieni Twojego nastawienia do życia, a powinno być bardzo pozytywne, by było piękne.”

N74A0305
„Nie ma być co takim nieśmiałym, bo za mało zyskasz. Uderz pięścią i weź co Twoje.”

N74A0323

„Gdzieś tam jesteś i ukrywasz się, ale ja i tak Cię znajdę i zdobędę. Czasu nigdy za mało na nowe wyzwania, a chęci są coraz większe.”

„Czasami trudne myśli przechodzą nam przez głowę, ale z czasem stają się one prostsze, gdy popatrzymy się na nie z innej perspektywy.”

„Ej uśmiechnij się! Zdecydowanie za dużo czasu spędzasz na smutkach, a po co tak utrudniać sobie życie, skoro do tych ciężkich i najtrudniejszych rzeczy można też mieć uśmiech i widzieć pozytyw nawet w negatywie.”

„Czasem człowiek stoi na samej krawędzi, ale gdy potrafi utrzymać równowagę i zrobić krok do przodu, to pokaże życiu, że je wygra.”

„Może czasami lepiej nie obracać się za siebie, a jeżeli już, to za tym co nas pięknego w życiu spotkało i chcemy powtarzać te momenty.”

 

Człowiek jeżeli sam w sobie nie ma żadnych zasad, jest nie szczęśliwy, bo nie ma granic. Rozsądny człowiek stawia sobie wymagania i różne wyzwania do pokonania. Najlepiej zacząć od przezwyciężania małej ilości schodów, a potem przechodzić do coraz większej ilości stopni. Zobacz czy potrafisz pokonać chociaż te najmniejsze, a uwierz, że warto.

Jeżeli nie potrafisz zaufać sam sobie, to znaczy, że nie podejmiesz się w życiu żadnego sensownego wyzwania, które może zmienić cały Twój świat, pogląd i życie.

Nie pozwól innym wejść sobie na głowę. Ustal granicę i trzymaj się jej, będziesz wtedy szczęśliwy, a inni będą wiedzieli, że wiesz czego chcesz i znasz swoje granice, których oni nie przekroczą.

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...