Co zrobić gdy jesteś w pracy, szkole czy miejscu publicznym?

Co zrobić gdy jesteś w pracy, szkole czy miejscu publicznym?

Bomba w Tobie tyka, zaraz wybuchniesz, sam nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Najlepiej udaj się na chwilę do spokojnego miejsca, na przykład do toalety. Spójrz w lustro, przemyj twarz chłodną wodą i odpowiedz sam sobie na pytanie w czym pomoże Ci Twój gorszy dzień, Twoja gorsza strona? Pozwól by przepłynęły przez Ciebie negatywne emocje, a później postaraj je zmienić na te pozytywne, bo w każdym negatywie można dostrzec pozytyw i każdy negatyw można zmienić w pozytyw.

Stosuj zawsze technikę, która najbardziej Ci pomaga, pamiętaj zawsze trzeba mieć kontrolę nad wszystkim. Trzeba uwierzyć w to, że potrafi się odnaleźć w sobie równoważnie.

Jeżeli odnajdziesz sposób, który pozwoli Ci odetchnąć od czegoś, co jest negatywne, to co każdy następny raz stosowania odpowiedniego „leku” będziesz bardziej zmotywowany i nie pozostaniesz zbyt długo w czymś co jest złe dla Ciebie. Po co sobie samemu pozwalać na niekontrolowane zachowania, trzymanie w sobie frustracji i złości skoro można przełożyć i zamienić ten stosunek w pozytywne relacje, a przede wszystkim należy pielęgnować te relacje które utrzymujemy sami ze sobą. Jak można utrzymywać takie relacje? Dokładnie rzecz biorąc to jest stosunek, który mamy do wszystkiego, to jest to jak postrzegamy innych i siebie w różnych sytuacjach. Utrzymywanie dobrych relacji ze sobą wiąże się ze stałym poznawaniem siebie, poznawaniem własnych możliwości, mocnych i słabych stron.

Wydawałoby się, że nie ma nic gorszego jak spędzenie naszego fatalnego dnia z naszym czarnym humorem wśród ludzi, których niechętnie chcemy widzieć i chodzi mi to o ogół, a nie poszczególne jednostki. A właśnie to jest błąd, bo gdy przebywamy w otoczeniu różnych osób, to musimy przybrać określone zachowanie i nie możemy pozwolić sobie na to co moglibyśmy pozwolić sobie w domu po prostu w takim miejscu, gdzie bylibyśmy sami, a dlatego, że gdzieś ta frustracja po czasie rozpływa się i znika, gdyż jesteśmy zajęci innymi problemami.

Jedno słowo, a mianowicie humor tak naprawdę wiele oznacza, bo to od niego zależy nasze podejście do spędzonego każdego dnia, a przede wszystkim przekłada się to na nasze życie. Jeżeli jesteśmy cały czas sfrustrowani, to jesteśmy nieszczęśliwi i tak naprawdę brakuje nam pewnych czynników na które wpływ mamy my sami i to my je tak naprawdę kształtujemy w sobie.

Poprawienie humoru nie wymaga wiele, jedyne co jest potrzebne to chęć, której może stwierdzisz, że nie masz, ale to przełamanie się w sobie jest bardzo ważne i sam dobrze wiesz, że warto mimo iż brak chęci dokucza Ci, to uwierz, że potrafisz znaleźć odrobinę siły do działania.

Nieustanny zły humor może wynikać przede wszystkim ze zmęczenia, którego cały czas nabawiasz się po przez niechciane ale konieczne obowiązki, a także przez nieodpowiednie dla Ciebie towarzystwo w którym jesteś zmuszony przebywać. Wiadomo musisz nauczyć się tak dysponować czasem aby odnaleźć chwilę dla siebie, aby odpocząć i to Ty sam dobrze wiesz co sprawi Ci ulgę i przyniesie radość, a także da Ci inny pogląd ten pozytywny oczywiście. Nauka samego siebie jest bardzo ważna, gdyż sam w danym czasie potrafisz powiedzieć czego potrzebujesz aby polepszyć swój humor. Pewnie czasem nawet wydaje Ci się, że masz straszne warunki do tego aby popracować nad sobą i zniwelować negatywne uczucia ale uwierz to jest tylko kwestia odpowiedniego podejścia. Musisz odpowiedzieć sobie na parę ważnych pytań rozkładając swoje uczucia na czynniki pierwsze:

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...