Raki półautomatyczne Salewa

Wyposażenie salonu – hokery fryzjerskie

Przydatnymi meblami w salonie fryzjerskim mogą być także, kojarzące się z siedziskami rodem z klubów tak zwane hokery fryzjerskie. Ich niewątpliwą zaletą jest wykonanie – akryl jako materiał odporny na czynniki atmosferyczne i zabrudzenia świetnie sprawdza się w salonach. Gdy dokonujemy zakupu takich akcesoriów musimy być pewni, że wybór był przemyślany i dokładnie przeanalizowany. Gdyż meble fryzjerskie to inwestycja na długi czas.

Musimy pamiętać, że adekwatny sprzęt który spełni nasze oczekiwania dostępny jest tylko w dobrych hurtowniach fryzjerskich i nie powinniśmy drastycznie ciąć kosztów przy ich zakupie. Ogólną zaletą siedzisk jest wygoda i ogromne ułatwienie jakie stanowią zarówno dla klienta jak i dla fryzjera. Idealnie nadają się do strzyżenia dzieci, ponieważ ze względu na niski wzrost tej grupy klientów, fryzjer nie musi się schylać aby ściąć włosy. Mając do dyspozycji hoker fryzjerka nie naraża się na ból kręgosłupa, pracując pod dziwnym kątem nachylenia, ma bezproblemowy dostęp do włosów malucha. Hokery mają odpowiednio wyprofilowane siedziska, pomagające zachować prawidłową postawę ciała podczas siedzenia. Mogłoby wydawać się, że hokery nie są wygodne z uwagi na to , że nie posiadają oparcia – nic bardziej mylnego!

W kwestii wygody wcale nie są wiele gorsze od foteli fryzjerskich, ich obecność jest, natomiast komfortem wyboru siedziska o odpowiedniej wysokości zapewniającej fryzjerowi komfortową pracę. Hokery powinny jednak mieć funkcję regulowania wysokości siedzenia, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy okaże się, że klient siedzi o kilkanaście centymetrów za nisko lub za wysoko, by fryzjer mógł swobodnie operować rękoma przy głowie klienta. Hokery są to niezbędne meble fryzjerskie w każdym salonie kosmetycznym.

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...