Dzianiny bioaktywne

Dzianiny bioaktywne jest to jeden z rodzajów tkaniny produkowanej głównie z myślą o sportowcach. Tkaniny bioaktywne charakteryzują się głównie tym, że spełniają one większość wymagań higienicznych. Tkaniny tego typu mają korzystne działanie dermatologiczne i przeciwuczuleniowe, dzięki którym osoba nawet o najbardziej wrażliwej skórze nie dozna żadnych podrażnień. Kolejną cechą tego rodzaju tkaniny jest trwałe działanie bakteriobójcze, które jest skutecznie nie tylko w odniesieniu do bakterii gram-dodatnich ale także bakterii gram-ujemnych.

Działanie antybakteryjne tego typu tkaniny opiera się przede wszystkim na jonach srebra na podłożu ceramicznym. To właśnie jony srebra działają permanentnie i eliminują wszelkiego rodzaju bakterie oraz ograniczają ryzyko alergii.

Dzianiny bioaktywne działają aktywnie na powierzchni włókna, a nie jak to jest w przypadku innych tkanin na skórze człowieka. Pozytywne działanie tkaniny nie jest ograniczone ilością prań, a jej częste używanie nie ma wpływu na bioaktywności. Tkanina ta idealnie nadaję się na produkcję odzieży sportowej oraz odzieży leczniczej. Dzianiny tego typu oferują nam tylko niektóre hurtownie tkanin.

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...