Biżuteria myśliwska damska

Biżuteria inspirowana naturą

Kobiety od zarania dziejów lubiły pięknie wyglądać. Używały do tego celu najczęściej składników pochodzenia naturalnego, bo tylko takie były dostępne. Później zaczęła się era chemicznego, a nawet chirurgicznego upiększania swego wyglądu, szczególnie ciała.

Elementem, który nie zmienił się od wielu stuleci, a który jest również nieodłącznym atrybutem kobiecości, stroju damskiego – jest biżuteria. Oczywiście jest ona inna w różnych częściach świata – nie tylko wzornictwem, ale i materiałami z jakich została wykonana.

Ciekawą kategoria tego elementu kobiecości jest biżuteria myśliwska damska. Po pierwsze dla tego, że myślistwo kojarzy się jedna ze strefa działań dla mężczyzn. Po drugie zabijanie zwierząt nie współgra z delikatną natura kobiety.

Jednak jak się przyjrzymy wzorom i materiałom, które oferuje biżuteria myśliwska damska, dojdziemy do wniosku, że nimi swej nazwy, nie musi być kojarzona z tak okrutną forma działalności człowieka, jaka jest zabijanie bezbronnych istot.

Znajdziemy tu co prawda na przykład wisiory czy bransolety wykonane z poroży, ale przecież jelenie same je zrzucają, więc nie trzeba od razu myśleć, że pozyskiwane jest z zabitych zwierząt. Poza tym w kategorii biżuteria myśliwska damska mamy wiele pięknych przedmiotów wykonanych z materiałów szlachetnych, a jedynie wzory i motywy inspirowane są naturą (motywy zwierzęce, roślinne charakterystyczne dla runa czy poszycia leśnego).

Dlatego nie jest to biżuteria zarezerwowana jedynie dla miłośników polowań, ale także ( a może przede wszystkim) dla miłośniczek przyrody.

Categories: Fashion

Comments are closed.

Przyszłe Tendencje

Prędkość internetu stanowi kluczowy element współczesnego społeczeństwa. W ciągu ostatnich ...

Airmax Internet: Rew

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie, dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu ...

Opowiadania dojrzał

Literatura erotyczna od zawsze była istotną częścią naszej kultury, prowokując ...

Internet dla firm Pa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, łączność internetowa jest nieodzowna dla rozwoju ...

Leczenie trądziku w

Wprowadzenie Trądzik to powszechna choroba skóry, która dotyka zarówno młodzież, jak ...